Rychlé půjčky na prodej nemovitosti

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka je produktem, který pomůže vyřešit prodej nemovitosti, která je zatížena exekucemi či dalšími dluhy a umožnit tak klientovi vyřešit svoji dluhovou situaci. Prostřednictvím rychlé půjčky je možné po nezbytnou, ale krátkou dobu, disponovat s finanční hotovostí, která nemovitost připraví k přímému prodeji - tzv. ji "vyčistí" od všech právních vad, tedy především exekucí a zástavních práv.

Nic pak nebrání prodeji nemovitosti a vyřešení problémů s dluhy a závazky i při značné předluženosti klienta. Rychlou půjčku je možné poskytnout pouze v případě přímého prodeje nemovitosti.

Výhody přímého prodeje nemovitosti před dražbou

Pro mnoho majitelů nemovitostí, kteří mají dluhy, exekuce a jiné finanční závazky, není nedobrovolná dražba žádným řešením. Jednak se děje zcela bez jejich součinnosti a většinou nezajistí dostatek finančních prostředků na zaplacení všech potřebných pohledávek a dalších nákladů. 

Dlužník přijde o byt či dům, tedy o své bydlení, ale některé dluhy mu přesto zůstanou. Výsledek dražby je totiž nepokryje. O mnoho výhodnější je jistě prodej nemovitosti, kdy dosažením vyšší ceny a především předchozí komunikací s věřiteli a vyplacením jejich závazků, uhradí dlužník všechny nebo větší část svých dluhů.

Rychlá půjčka na dobu do 3 měsíců s úrokem již od 8 %.